Pomocné materiály
 

Barrier Primer RX P-08 izolátor

Izolátor je určený na izoláciu stareho termoplastického laku, blokuje účinky agresívnych rozpúšťadiel. Pripravený na použitie. Nevyžaduje žiadne riedenie! Pred nanesením ďalšej vrstvy sa izolátor nebrúsi. 

EU/2004/42 Cat II B(e) VOC 640 g/l, VOC limit 840 g/l

Farba: šedá.  Balenie: 0.5 L

 

Antisilicone RX N-10 antisilikon štandard

Antisilikon je určený pre čistenie a odmasťovanie kovových a plastových dielov, predvyrobeného alebo vybrúseného povlaku a tmelenéj a natretéj plôch od silikónu, brúsneho prachu a iných nečistôt. 

EU/2004/42 Cat II B(a) VOC 740 g/l, VOC limit 850 g/l Balenie: 1 L; 5 L

 

Acryl Thinner RX T-01 riedidlo pre akrylové laky a farby

Riedidlo pre akrylové nátery. Určené pre riedenie do pracovnéj viskozity akrylových smaltov, lakov, základných náterov. Dodáva sa v dvoch verziách.

Balenie: 1 L; 5 L

 

Base Thinner RX T-04 riedidlo pre metalizu

Riedidlo pre metalizu. Určené pre riedenie do pracovnéj viskozity základných smaltu „metaliza“ a „perleť“. Dodáva sa v dvoch verziách.

Balenie: 1 L; 5 L

 

Converter RX T-06 riedidlo pre priechody

Riedidlo pre priechody určené pre vytvorenie hladkého prechodu odtieňou akrylových smaltov a lakov. Produkt je pripravený na použitie, alebo ak je to potrebné pre vytvorenie prechodov riedidlo (balenie 0,5 l) sa zmieša s hotovou zmesou akrylového laku a smaltu v pomere 5:1 objemovo, pri nanášaní je nutné znížiť vstupný tlak do 0,5-1,0 atm.

Balenie: 0.5 L

 

Acryl Activator RX A-01 katalyzátor pre akrylové nátery

Katalyzátor pre akrylové nátery určený na urýchlenie schnutia dvojzložkových akrylových lakov, základných náterov, smaltov. 

Balenie: 0.25 L

 

Dry Coat RX N-03 vyvolávacía sušina

Vyvolávacía sušina je určená na zisťovanie povrchových chýb v priebehu brúsenia. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, ľahko použiteľná, nezanáša brusiva. Používa sa pre brúsenie "na sucho" a vodou. 

Farba: čierna.  Balenie: 50 g

 

Glass Fiber Mat RX N-05 sklomat

Sklomat sa používa ako vystužujúci materiál. Určený pre opravu plastových dielov a to prostredníctvom posilnenia postihnutých koróziou kovov, výrobu prvkov autotuningu. 

Hustota: 300 g/m2

 

Test Cards RX N-01 testovacie karty

Testovacie karty sa používajú na testovanie naprašenia. Testovacie karty umožňujú rýchle a presné porovnanie výrobeneho farebného odtieňa s pôvodnov farbov. Odolné proti riedidlam. 

Veľkosť: 100 x 70 mm Počet listov: 50 ks

TDS / Technická dokumentácia